Szkolne Koło Carvingu

Od listopada 2017 r. w naszym Ośrodku działa Szkolne Koło Carvingu. Zajęcia mają charakter cykliczny. Celem koła jest rozwijanie zainteresowań i umiejętności uczniów z zakresu rzeźbienia w warzywach i owocach oraz ich doskonalenia. Koło skierowane jest przede wszystkim do uczniów klas kucharskich, ale także do innych osób chcących poszerzyć swoje umiejętności tworzenia niesamowitych ozdób z warzyw i owoców. Zajęcia mają również zaktywizować młodzież do działania oraz do alternatywnego spędzania czasu wolnego.
Opiekunowie (p. Joanna Prośniak, p. Aleksandra Przytulska) zapraszają zainteresowanych na kolejne spotkania.
Oto efekty naszej pracy: