1. Które czynności dotyczą obróbki cieplnej mięs duszonych:

a) Smażenie i gotowanie mięsa w dużej ilości wody pod przykryciem

b) Pieczenie i duszenie mięsa w dużej ilości wody bez przykrycia

c) Obsmażanie i duszenie mięsa w dużej ilości wody bez przykrycia

d) Obsmażenie i duszenie mięsa w małej ilości wody pod przykryciem

  1. Pieczeń duszona to potrawa:

a) Duszona w małych kawałkach

b) Duszona wieloporcjowa w jednym kawałku

c) Duszona jednoporcjowa w jednym kawałku

  1. Mięsa duszone to:

a) Kotlety mielone, befsztyk, zrazy bite, gulasz, paprykarz

b) Gulasz, boeuf strogonow, zrazy bite, zrazy nadziewane, paprykarz

c) Gulasz, bryzol, stek, paprykarz, zrazy nadziewane

d) Zrazy nadziewane i bite, pulpety, kotlet pożarski

  1. Sztufada to:

a) Pieczeń duszona naszpikowana słoniną

b) Pieczeń duszona naszpikowana paskami warzyw

c) Pieczeń naszpikowana suszonymi morelami

d) Pieczeń naszpikowana suszonymi śliwkami

  1. Mięso wołowe pokrojone w paski to podstawa do wykonania:

a) Gulaszu

b) Boeufa strogonowa

c) Ragout baraniego

d) Paprykarza

  1. Mięsa pieczemy:

a) Na początku w 180C, potem w 250C

b) Na początku w 150C, potem w 180C

c) Na początku w 255C, potem w 120C

d) Na początku w 220C, potem w 180C

  1. Pieczeń po angielsku charakteryzuje się:

a) Nadzieniem z suszonych śliwek

b) Nadzieniem z suszonych moreli

c) Nadzieniem z warzyw

d) Krwistością

  1. Najlepsza mięsna masa mielona jest z:

a) samego mięsa wieprzowego

b) samego mięsa wołowego

c) z mięsa wołowego i wieprzowego

  1. Tablerowanie to:

a) mielenie mięsa w maszynce

b) namaczanie bułki w mleku lub wodzie

c) wyrabianie mięsnej masy mielonej

d) smażenie gotowych kotletów

  1. Pulpety to potrawy:

a) pieczone

b) smażone

c) gotowane

d) duszone

  1. Do potraw pieczonych z mięsnej masy mielonej zaliczamy:

a) klops

b) klopsiki

c) zrazy

d) kotlet pożarski

  1. Sznycle ministerskie to potrawa, które są poddane następującej obróbce cieplnej:

a) gotowanie

b) smażenie

c) duszenie

d) pieczenie

  1. Kotlet mielony panierujemy:

a) w bułce tartej

b) w grzankach

c) w mące, jajku i bułce tartej

d) w jajku i grzankach

  1. Do podrobów należą:

a) antrykot, wątróbka, żołądek

b) wątróbka, żołądek, ozory

c) ozory, wątróbka, rostbef

d) wątróbka, żołądek, comber

Start

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

 

Po wytężonej rocznej pracy wreszcie nastały upragnione wakacje!! Można odłożyć książki, zeszyty i udać się na zasłużony odpoczynek. Wszystkim życzymy udanych, pełnych słońca wakacji ! Do zobaczenia we wrześniu!!

 


 

Sukcesy Naszych Uczniów


Koedukacyjny Turniej w Piłce Siatkowej Szkolnictwa Specjalnego


Nasi uczniowie słyszący wywalczyli I miejsce , natomiast młodzież niesłysząca zajęła III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej organizowanym w naszym ośrodku.
Gratulacje !!

 

Więcej...



VIII Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny "Przygoda w Kuchni"


Nasze uczennice Wioletta Kacprzak i Violetta  Bilant zajęły III miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Gastronomicznym "Przygoda w kuchni" organizowanym w Naszym Ośrodku na Siedleckiej. W tym roku królował ŚLEDŹ. Dziewczyny przygotowane przez panią Joannę Prośniak sporządziły babeczki z sałatką śledziowo - bakaliową.
Serdecznie gratulujemy.

 

Więcej…


 

XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Literaturze - sukces naszych uczennic !!!


W dniach 4-6 kwietnia 2014 roku w Poznaniu odbył się XII Ogólnopolski konkurs Wiedzy o Literaturze.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice : Violetta Kacprzak, Katarzyna Rojek oraz Alicja Wardak.
Dziewczyny  zajęły III miejsce !!!
Indywidualnie najlepsza była Viola Kacprzak, która zajęła II miejsce.

 

 

XVII Międzynarodowy Bieg Przełajowy w Poznaniu


W ogólnej klasyfikacji punktowej zajęliśmy wysokie IV miejsce, podobnie jak sztafeta 6x1000 m w składzie:
Violetta Kacprzak, Angelika Karwat, Katarzyna Furmańczyk, Łukasz Kończak, Patryk Kuciński, Szymon Sieradzan.

W klasyfikacji indywidualnej zajęliśmy:
I miejsce na 4000 m. - Łukasz Kończak
II miejsce na 3000 m. - Patryk Kuciński
IV miejsce na 4000 m. - Piotr Wypych

Więcej…


XVII Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży Niesłyszącej w Poznaniu


Drużyna zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej.
W grze indywidualnej dziewcząt III miejsce wywalczyła Wioletta Rojek.
W grze dublowej dziewcząt II miejsce zdobyła Wioletta Rojek.
W grze dublowej chłopców II miejsce zdobył Maciej Romanowski.


Więcej…

 

VIII Konkurs Wiedzy Kucharskiej


I miejsce dla Violetty Kacprzak z klasy II ku ZSZ

III miejsce dla Wiolety Bilant z klasy II ku ZSZ

 

Więcej…

 

Najzdolniejszy uczeń z SOSW Nr1 otrzymał Stypendium Rady Ministrów


22 listopada 2013 r. najzdolniejszych uczniów z całego województwa łódzkiego uhonorowano Stypendium Rady Ministrów.

Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi Łukaszowi Kończakowi, który otrzymał stypendium za wybitne wyniki w nauce oraz znaczące osiągnięcia w działalności sportowej.